מהנדס בודק הוא חשמלאי אשר מחזיק ברישיון של חשמלאי מהנדס ובודק חשמל סוג 3.

בודק זה הינו רשאי לבצע, לתכנן ולבדוק כל מתקן חשמלי בכל רמת מתח ללא הגבלה.

מהנדס בודק הינו בעל ניסיון רב בתחום החשמל אשר יבצע עבור הלקוחות מגוון של בדיקות ועבודות לשוק הפרטי, העסקי והציבורי אם במתח גבוה ואם במתח נמוך. קשת העבודות היא רחבה מאוד וכוללת בדיקות חשמל, ייעוץ ותכנון של מערכות חשמל, בדיקות תרמוגרפיות, הדרכות בטיחות לעובדים, שירותי פיקוח למתקני חשמל ועוד.

ייעוץ ותכנון ע"י מהנדס בודק

בכל תהליך בנייה, ועוד לפני כן בשלב התכנון – נדרש תכנון של מערכות החשמל. בין אם מדובר על בית פרטי, מפעל או מבנה מסחרי הרי שתמיד נדרש תכנון של מערכת החשמל במבנה. התכנון כולל הן היבטים בטיחותיים ואת דרישות החוק, והן התאמה לדרישות הלקוח מבחינת צרכים, סוג הפעילות, היקפה ועוד. טרם הביצוע יש להכין תוכניות חשמל מפורטות שכוללות מפרט טכני מלא וגם כתב כמויות לצורך הביצוע בפועל.

מדובר בתחום שדורש התמחות, הבנה ודיוק לטובת הצלחה בהקמת הפרויקט ללא עיכובים ובהתאם לתקנות החשמל, ולכן חשוב מאוד לוודא שאתם מזמינים את שירותיו של מהנדס בודק חשמל מקצועי ומנוסה אשר ילווה אתכם.

שירותי מהנדס בודק

הדרכות בטיחות למערכות חשמל הן חשובות מאוד והן מצילות חיים. בארגונים, מקומות עבודה ומפעלים חשוב מאוד לקיים הדרכות כאלו אחת לתקופה. מהנדס בודק הינו בעל ניסיון בתחום ויספק לכם הדרכות בטיחות לעובדים בצורה מקיפה ואיכותית. הדרכות כאלו כוללות למשל הדרכה לגבי עבודה בטוחה עם כלים חשמליים, הימנעות מחשמול, כתיבה של נוהלי עבודה והרשאות עבודה במתח גבוה ונמוך, תפעול עבודה במתח גבוה ועוד.

פיקוח ומציאת ליקויים באמצעות מהנדס

היבט נוסף שיספק לכם מהנדס בודק חשמל הוא שירותי פיקוח למתקני חשמל. שירות כזה כולל פיקוח על ביצוע העבודות, כך שהביצוע מתקיים לפי התוכניות ומפרט החשמל. גם פיקוח על איכות העבודה ועל כך שהיא מתבצעת בהתאם לדרישות החוק ולתקנות. הפיקוח כולל הגשת דו"ח מסכם בסיום עבודת הפיקוח כאשר הדו"ח גם יצביע על ההתקדמות ועל נקודות שיש לטפל בהן, לתקן או לחזק.

מהנדס בודק הוא איש מקצוע חשוב מאוד במסגרת הקמה ותפעול שוטף של מבנים מסחריים, מפעלים ומבנים שונים. חשוב מאוד שלא להתפשר כאן על איכות ולבחור באיש מקצוע מנוסה ואיכותי. יראל הנדסת חשמל תספק לכם מהנדסים בודקים מהשורה הראשונה. החברה פועלת בתחום הנדסת החשמל ומבצעת עבודות, פיקוח, ייעוץ ותכנון.

    לייעוץ עם צוות המומחים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם: