תכנון של מבנים ודירות דורש קבלת היתרים שונים, כאשר במסגרת התהליך יש לתכנן את מתקני החשמל במבנה. יועץ חשמל להיתר בניה יסייע לכם בתכנון מערכת החשמל במבנה באופן נכון ומקצועי תוך התייחסות לחוקי החשמל והתקנות הנדרשות. יועץ חשמל יבצע עבורכם תכנון מסודר שעומד בכל הדרישות.

יועץ חשמל: לשוק הפרטי והאזרחי

יועץ חשמל יבצע עבורכם שורה של עבודות – בהתאם לצרכים שלכם. אם מדובר למשל, בבית חכם הרי שיועץ חשמל יבצע תכנון של מכשירי החשמל מבחינת מיקום והספק. אם מדובר למשל על בניין משרדים הרי שבמקרה הזה יועץ חשמל יספק תוכנית למיקום נקודות החשמל ומערכת החשמל בבניין – לפי קומות ומשרדים וחלקי המבנה. גם למטרות של שיפור מערכת החשמל הקיימת לחיסכון בצריכת חשמל יש לשלב יועץ חשמל שיכין תוכנית מתאימה. במבנים רבי בניינים או רבי קומות כמו מוסדות רפואיים או בתי מלון נדרש לבצע תכנון של מערכת החשמל ע"י יועץ חשמל מקצועי, מאותה הסיבה בדיוק. כמובן שניסיון היועץ חשוב מאוד.

מה המחיר של יועץ חשמל?

תכנון ומחיר

תכנון של מערכות חשמל הוא חשוב ביותר כאשר יועצי חשמל מבצעים תכנון של מערכת החשמל בהתאם לנסיבות בכל מקרה. אין תג מחיר אחיד עבור שירות כזה היות וכל פרויקט ותכנונו הוא עולם ומלואו ויש לו את המאפיינים שלו ואת המורכבויות שלו. יש מקרים בהם מדובר בתכנון רשת החשמל עבור מבנה אחד ויש מקרים שיש לבצע תכנון עבור קבוצת בניין על אותה הקרקע עם שילוב של מערכת מתג גבוה וגנרטורים. חשוב מאוד שלא להתפשר על יועץ חשמל, ולבחור בטוב ביותר.

יועץ חשמל שעובד בצורה בטוחה

חשוב להבין שענייני בטיחות בהקשר של מערכות חשמל ומתח גבוה הם קריטיים ביותר ותכנון לקוי או לא נכון עלולים לגבות חיי אדם. ולכן אל תתפשרו ובחרו בטוב ביותר. יועץ חשמל מקצועי ואיכותי יבצע עבורכם את תכנון מערכת החשמל בצורה המתאימה עבורכם. כמובן שיועץ מומחה של עשרות שנים הוא לא כמו יועץ מתחיל בעל ניסיון של 2-3 שנים. בחרו את היועץ המתאים לדרגת הפרויקט. יראל הנדסת חשמל מעמידה לרשותכם יועצי חשמל איכותיים ביותר.

יועץ חשמל לבית פרטי

עבודתו של יועץ חשמל לבית פרטי כוללת הרבה אספקטים והוא נדרש למטרות מגוונות. כך למשל, כאשר יש דרישה לתכנן את לוח החשמל בבית רב קומות או לתכנן תקשורת מחשבים מבית בו עובדים כמה אנשים. גם כאשר רוצים לתכנן תאורה חכמה לבית או לתכנן בית חכם במלואו, הרי שיועץ חשמל לבית פרטי נדרש במקרה זה. מדובר בתכנון של מערכת החשמל ולוחות החשמל שלא תוכלו לבצע באופן עצמאי משום שהדבר דורש ידע, ניסיון ואחריות רבה. תפקיד היועץ והמתכנן להסתכל על המערכות הקיימות או על התכניות העתידיות בכדי להבין אילו צרכים יש בעבור כל מערכת קיימת או עתידית, אילו אלמנטים קיימים בסביבה או במבנה שבהם יש להתחשב או לעשות שימוש.

עלות ייעוץ של יועץ חשמל לבית פרטי

העלות עבור קבלת שירות מיועץ חשמל לבית פרטי משתנה ותלויה בגורמים רבים- החל מגודל הבית וכמות לוחות החשמל, מורכבות התכנון, סוג הנכס והמבנה שלו, האם נדרש לתכנן את הפנים או גם את החוץ, האם יש בריכה בבית או אם יש לגבש תוכנית חשמל אדריכלית. חשוב כמובן להשוות מחירים ולקבל הצעות מחירים מיותר מיועץ אחד על מנת להשוות ולעמוד על ההבדלים. בכל מקרה, משום שמדובר על מערכת חשמל, הרי שאסור להתפשר כאן וחשוב מאוד להיעזר בשרותיו של יועץ בעל מוניטין מספק ומקצועי.

מתן פתרונות על ידי יועץ חשמל לבית פרטי

יועץ חשמל לבית פרטי הוא לא רק אחד שמספק לכם תוכנית אלא גם מי שיכול לספק פתרונות יצירתיים ופיקוח. יש לוודא שהביצוע תואם כמובן את הביצועים בשטח. יש להציף כל חריגה או אי התאמה ולתקן אותה תוך כדי תנועה בתהליך הבנייה מבלי לפספס את הדברים. חשוב גם לבצע תיאומים שונים מבחינת מערכת החשמל שהיועץ מתכנן אל מול האדריכל ואנשי מקצוע וספקים נוספים. מכאן אנו מבינים כי מדובר במכלול שלם של דברים שדורשים הבנה, ניסיון, אחריות, מעקב ויסודיות. יראל הנדסת חשמל הינה חברה בתחום הנדסת החשמל אשר מספקת שירותים מגוונים הכוללים גם ייעוץ ותכנון לבתים פרטיים, הנדסת פרויקטים, מערכות מתח גבוה ועוד. תוכלו לקבל ייעוץ ותכנון קפדניים ואיכותיים עד לפרט האחרון ולהיות שקטים ורגועים מבחינת בטיחות. חשוב מאוד להתאים את התכנון ואת הביצוע בשטח כמובן לכל הנהלים, לדרישות החוק ולעמוד בתקנים השונים שקיימים.

    לייעוץ עם צוות המומחים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם: