מי אנחנו?

יראל הנדסת חשמל הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום מערכות החשמל, מתקני מתח גבוה, מערכות בקרה, בדיקת כל סוגי המתקנים, מערכות גילוי אש ותחזוקה.

החברה נוסדה ע”י אינג’ ליאור שקלים מהנדס חשמל ובעל תואר שני במנהל עסקים.

במהלך השנים אינג’ ליאור שקלים צבר ניסיון רב במגוון מקומות ותחומים כגון פיקוח הארצי בחברת החשמל ועד איוש תפקיד של מהנדס חשמל ראשי של תחנות כוח פרטיות, וכן, ניסיון של אלפי בדיקות ופיקוח על מגוון פרויקטים בתחום החשמל .
ליאור החליט שהגיעה העת ליצור מענה אמיתי לבעיות חשמל נפוצות ולתת שירות מקצועי ואיכותי לכלל צרכני החשמל.

מלבד היותו מהנדס חשמל ובודק סוג 3 , הוא בעל ניסיון רב שנים של ניהול, תפעול ואחזקת מתקני מתח גבוה וגם סוקר תרמי מוסמך. בנוסף אנו מעבירים הדרכות למוסדות ופרטיים במגוון מקצועות החשמל.

המטרה המרכזית בעת הקמת החברה היה להתמקד במספר נושאים מרכזיים שיובילו את החברה ואת המענה ללקוחות בראש סדר העדיפויות:

בטיחות ומקצועיות – ליאור הנחיל קו מאוד ברור של עבודה מקצועית בחברה והטמיע נורמות בסטנדרט הגבוה ביותר בתחום עם דגש רב על תחום הבטיחות ומקצועית .

אמינות ואחריות
– אנו מאמינים כי האמינות קודמת לכל ולכן נדאג להעניק לכל לקוח את ההצעה ההוגנת, הנכונה והמתאימה ביותר לעבודה. כמובן שמהרגע שהגענו לשטח אנו לוקחים אחריות מלאה על שטח העבודה ודואגים לבצע את הדרישה ברמה הגבוהה ביותר. בין אם מדובר במתקן מסחרי או ביתי אנו מתחייבים לבצע את העבודה בצורה האיכותית, המקצועית ביותר ולהתחשב בכל צרכי הלקוח.

כמו כן, אנו רשומים בפנקס המהנדסים ורשאים לעסוק, לתכנן ולבדוק כל מתקן חשמלי.

מהו תחום השירותים שלי

לימודים והסמכות:

ניסיון

וותק

צרו קשר

יש לכם שאלה או בקשה?

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מענה מהיר איכותי ומקצועי,
אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן